Hírek
2011. November 11. 14:20, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Vizsgálják Albert Flórián ellátását

Az ÁNTSZ bekéri az Albert Flórián kórházi ellátásáról szóló betegdokumentációt a Semmelweis Egyetem Ér- és Szívsebészeti Klinikájáról.
Az illetékes hatóságokhoz több olyan jelzés is érkezett, amely kérdéseket vetett fel hazánk egyetlen aranylabdás labdarúgójának ellátásával kapcsolatban - értesült a Magyar Nemzet.
Kezdetben a hírek arról szóltak, hogy jól sikerült a Császár szívműtétje, azonban pár nappal a beavatkozás után Albert infarktust kapott és meghalt.
A ferencvárosi legendát először szívkatéterezték, majd szívműtétet hajtottak végre rajta. A műtét utáni napokban azonban rosszul lett, ezért ismét katéterezni, majd műteni kellett. Arról egyetlen orvosi nyilatkozat sem szólt, hogy meg kellett ismételni a beavatkozásokat. Felvetődik a kérdés, hogy mi szükség volt ezekre, ha a műtét jól sikerült.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld
Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség
2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld
Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére
Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.
2025. Június 26. 07:21, csütörtök | Belföld
Ma tetőzik a kánikula, este hidegfront érkezik
Csütörtökön tetőzik a kánikula: az Alföld déli régiójában akár 38-39 Celsius-fokot is mutathatnak a hőmérők, majd este hidegfront érkezik záporokkal, zivatarokkal és nagy területen viharossá fokozódik a szél