Hírek
2017. Június 11. 09:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Tűz volt egy épülő társasházban Vecsésen, holttestet is találtak
Kigyulladt egy még épülő társasház Vecsésen, a tűz elfojtása után az épületben egy holttestet találtak - közölte az MTI-vel vasárnap hajnalban az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
Tájékoztatása szerint egy földszinti helyiségben csaptak fel a lángok, amelyekhez a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották.
A rajok elfojtották a tüzet, majd átvizsgálták az épületet, és ekkor találták meg a holttestet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
