Hírek
2011. December 25. 14:56, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTv
Nagy segítség az új hitelkonstrukció

8 milliárd forintos forrással új hitelkonstrukciót indított a Vidékfejlesztési Minisztérium a tavasszal fagykárt szenvedett termelők megsegítésére.
A gazdák január elsejétől igényelhetik a kedvezményes hitelt a Magyar Fejlesztési Banktól. A kamat- és költségmentes, hosszú lejáratú hitelprogram egy háromlépcsős intézkedéscsomag második lépcsője. A program első részeként idén szeptemberig 1,3 milliárd forintos támogatást kaptak a gazdák a fagykárok enyhítésére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően