Hírek
2019. Augusztus 09. 14:01, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kocsit lopott, de pár méter után árokba csapódott
Elkötött egy autót egy 28 éves férfi Hencidán csütörtökön, 200 méter után azonban árokba hajtott vele. A berettyóújfalui rendőrök az eset után előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.
Hencidán az Irinyi utcában árokba hajtott egy személyautó – erről kaptak bejelentést a berettyóújfalui rendőrök csütörtökön. Az egyenruhások a baleset helyszíné azonban a kocsit már csak üresen találták.
Majd perceken belül megtalálták az autó vezetőjét egy közeli utcában. Elszámoltatták a helyi lakost, aki beismerte, hogy észrevette, hogy az autóban benne van a kulcs, és csak kocsikázni akart egy kicsit. A járőrök előállították a férfit, majd a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság jármű önkényes elvétele bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást vele szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
