Hírek
2017. Március 05. 08:46, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak egy kigyulladt házban Vasváron

Egy megégett ember holttestére bukkantak a tűzoltók Vasváron egy kigyulladt lakóházban vasárnapra virradó éjjel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Mint írták, Vasváron a Nagymákfa utcában gyulladt ki egy lakóház. A teljes egészében égő épület oltásán a körmendi hivatásos és a vasvári önkormányzati tűzoltók dolgoztak.
Az oltási munkálatokkal párhuzamosan a tűzoltók felderítést is végeztek, átvizsgálták az ingatlant, és ennek során a lakóház egyik helyiségében egy megégett ember holttestére bukkantak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően