Hírek
2015. November 04. 07:37, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
A Magyar Nemzeti Bank üzleti tevékenységéről tárgyal ma a parlament
A Magyar Nemzeti Bank 2012 és 2014 közötti üzleti tevékenységéről szóló jelentésekről is tárgyal ma az Országgyűlés.
A parlamenti ülésnap reggel 9 órakor kezdődik az 1956-os szovjet megszállásra történő emlékezéssel. A nemzeti gyásznap alkalmából az Országház előtt ünnepélyes keretek között, katonai tiszteletadással felvonják, majd félárbócra eresztik Magyarország lobogóját.
A képviselők ezt követően elsőként a Magyar Nemzeti Bank (MNB) 2012 és 2014 közötti üzleti tevékenységéről szóló jelentéseket tárgyalhatják, majd a nemzetgazdasági miniszter adó- és egyéb közterhekkel kapcsolatos nemzetközi közigazgatási együttműködés módosításáról szóló javaslatáról tartanak általános vitát.
Az Országgyűlés aktuális kéthetes ülése csütörtökön folytatódik és hétfőn ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 25. 06:49, kedd | Belföld
NGM: Ezekre érdemes figyelnie a vásárlóknak a Black Friday akciók során
Az ünnepi időszak közeledtével, különösen a november végén esedékes Black Friday akciók idején jelentősen megnő az online és személyes vásárlások száma.
2025. November 25. 06:48, kedd | Belföld
Orbán Viktor: nem akarjuk eladósítani az unokáinkat Ukrajna miatt
Az Európai Unió folytatni akarja a háborút, de mivel pénzük nincs, közös hitelt vennének fel. Erre nemet kell mondanunk.
2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld
Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI
A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Felhős, csapadékos idővel indul a hét
Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
