2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Hírek

A Veszprém egy góllal legyőzte a Flensburgot a Bl-ben
2017. Szeptember 23. 22:21, szombat | Sport

A Telekom Veszprém hazai pályán 28-27-re legyőzte a német Flensburg-Handewitt csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében a második forduló szombati játéknapján.

Kecskeméten szerezte meg első idei győzelmét az Alba Fehérvár KC
2017. Szeptember 21. 07:25, csütörtök | Helyi sport

Egy kalkulált és egy váratlan vereség után azzal a céllal utazott az újonc Kecskemét otthonába az Alba Fehérvár KC, hogy harmadik bajnokiján begyűjtse első győzelmét.

Újabb gyanúsításokkal folytatódik az egyre dagadó kézilabda bundabotrány
2017. Szeptember 20. 10:40, szerda | Belföld

Újabb három személyt hallgatott ki gyanúsítottként a Budapesti Nyomozó Ügyészség a kézilabda-mérkőzésekkel kapcsolatos vesztegetés miatt indított nyomozása során, ezzel a gyanúsítottak száma kilencre nőtt.

Visszavonult a kézilabdázó Iváncsik Tamás, de mégis játszik
2017. Szeptember 19. 07:35, kedd | Sport

Bejelentette visszavonulását Iváncsik Tamás. A győri születésű kézilabdázó a jövőben a sportág utánpótlásában dolgozik, valamint amatőrként játszik majd a másodosztályú Győri ETO-SZESE FKC-ban.

Szoros meccsen kapott ki a Kisvárdától az Alba Fehérvár KC
2017. Szeptember 16. 09:26, szombat | Helyi sport

A szünet előtt még vezetett az Alba Fehérvár KC a Kisvárda ellen a női kézilabda bajnokság második fordulójának pénteki meccsén.

Tizennéggyel kapott ki a Fraditól az Alba Fehérvár KC
2017. Szeptember 11. 06:53, hétfő | Helyi sport

A vártnál nagyobb különbséggel, tizennégy góllal kapott ki a Ferencváros otthonában az Alba Fehérvár KC a női kézilabda bajnokság első fordulójában.

Felhívás: Kézilabda-edzések az Agárdi Csuka Csarnokban
2017. Szeptember 02. 14:28, szombat | Helyi sport

A Gárdony-Pázmánd NKSE női kézilabda szakosztálya 8-10 éves korú lányok részére tart edzéseket az Agárdi Csuka Csarnokban. Az edzésekre további jelentkezőket várnak.

Néhány órára mesedoktorokká váltak a fehérvári kézilabdás lányok
2017. Augusztus 25. 06:53, péntek | Helyi

Csütörtökön, egy fél délután erejéig mesekönyvre cserélte a labdát Pelczéder Orsolya, Mayer Szabina és Májer Krisztina.

Legyőzte az MTK együttesét az Alba Fehérvár KC
2017. Augusztus 21. 18:43, hétfő | Helyi sport

Lejátszotta újabb előkészületi mérkőzését az Alba Fehérvár KC, csapatunk két góllal verte a szintén élvonalbeli MTK Budapestet a Verseci úti csarnokban.

Sonja Barjaktarovic várja a bemutatkozást az Alba Fehérvár KC csapatában
2017. Augusztus 08. 08:06, kedd | Helyi sport

Herr Orsolya súlyos térdsérülése után nyilvánvalóvá vált, hogy az élmezőnybe vágyó együttesünk sürgősen kapus után néz.