Hírek
2016. Január 31. 09:29, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó:hirado.hu
Zacher Gábor: a kábítószert vásárlókon múlik, hogy működik-e az üzlet
Nem annyira az eladókon, hanem inkább a vásárlókon múlik, hogy működik-e a kábítószerüzlet - mondta Zacher Gábor toxikológus az M1 aktuális csatornán szombaton.
Hozzátette, hiába fogják el a "dílert", amíg van kereslet, addig jön helyette másik. A vásárlói oldalon van szükség értékrendváltozásra, hogy "merjenek jó döntést hozni" az emberek - hangsúlyozta.
Beszélt arról is, sokszor az eladó sem tudja, valójában milyen szert árul.
A toxikológus erről azzal kapcsolatban beszélt, hogy több embert - köztük két várandós nőt - súlyos állapotban vittek kórházba a mentők Törökszentmiklósról egy veszélyes, új pszichoaktív anyag fogyasztása miatt az elmúlt napokban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
