Hírek
2011. Augusztus 10. 07:29, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Vízbe fulladt a gulyás
Egy borjút akart kimenteni a vízzel teli vályogvető gödörből az a gulyás, akinek holttestét kedden találták meg a Bács-Kiskun megyei Ágasegyháza határában.
A katasztrófavédelem munkatársai kedden találták meg annak a gulyásnak a holttestét, aki hétfőn tűnt el Ágasegyháza határában. Az 53 éves férfi egy vízzel teli vályogvető gödörbe fulladt bele, feltehetően egy, a gödörbe esett borjú kimentése közben.
A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
