Hírek
2017. Június 26. 07:33, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Villám miatt kigyulladt egy négyemeletes lakóház Dunaújvárosban
Tűz ütött ki egy dunaújvárosi négylakásos társasházban vasárnap kora este, a tüzet feltehetőleg villámcsapás okozta - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor elmondta: a tűz vasárnap este hat óra után keletkezett a dunaújvárosi Bocskai utca egyik négyemeletes társasházában, a tetőszerkezet két, a legfelső emeleten lévő lakás felett égett.
A szóvivő tájékoztatása szerint 33 embernek, köztük 10 gyermeknek kellett elhagynia az épületet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
