Hírek
2018. Április 11. 10:54, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Ütött, majd kispárnát nyomott az idős asszony arcába a rabló
Rablás miatt került előzetes letartóztatásba egy fiatal pécsi férfi, aki a gyanú szerint bántalmazott egy idős asszonyt és elvette az értékeit - közölte szerdán a Pécsi Törvényszék az MTI-vel.
Azt írták: a nyomozás eddigi adatai szerint a gyanúsított szombat este csöngetett be egy idős asszonyhoz, a bejáratnál azonnal meglökte, ököllel megütötte a sértettet, aki emiatt hanyatt esett.
A férfi ekkor kispárnát nyomott az asszony arcára és pénzét, ékszereit követelte.
A hasonló bűncselekmények miatt korábban már büntetett gyanúsított ezután lehúzta az idős nő négy gyűrűjét, füléből kitépte a fülbevalóját és elvette nyomógombos mobiltelefonját, majd távozott a lakásból - áll a közleményben.
A jelenleg is több büntetőeljárás hatálya alatt álló gyanúsítottal szemben a Pécsi Járásbíróság kedden rendelte el az egy hónapig tartó kényszerintézkedését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
2025. November 26. 07:32, szerda | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: Magyarország olyan katonai erőt épít, amely lehetővé teszi az ország határainak fegyveres védelmét
2025. November 26. 07:30, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Magyar Nemzeti Bank kimondta, hogy sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követtem el
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) kimondta, hogy a Tisza Párt elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el
