Hírek
2022. Augusztus 08. 18:10, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Utolsó pillanatban mentette meg a rendőr a veszprémi fiatalt
Véget akart vetni életének egy fiatal Veszprémben.
Szombat délután, nem sokkal 3 óra előtt Rencsevics Mihály főtörzsőrmester éppen járőrszolgálatát teljesítette, amikor észrevette, hogy Veszprémben a Szent István Völgyhídnál egy férfi a kerítés mellett ácsorgott, majd azon átmászva a mélybe akart ugrani. A járőr a rendőrautóval azonnal vészfékezett, a kerítéshez rohant és visszahúzta a fiatalembert a korláton belülre.
Az öngyilkosságra készülő férfi végül elmondta megmentőjének, hogy magánéleti gondjai miatt nem látott más megoldást, ezért akart véget vetni életének. A fiatalt végül a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították - írta meg a police.hu.
Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123 ingyenes, lelki elsősegély számot!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
