Hírek
2018. Augusztus 30. 15:25, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI/police.hu
Újra járható az M7-es autópálya a tömegbaleset után - FOTÓK
Zavartalan a forgalom az M7-es autópályán Siófoknál, ahol csütörtök délelőtt kilenc jármű ütközött össze, ezért lezárták a sztráda Nagykanizsa felé vezető oldalát
- közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság délután a rendőrség honlapján. A police.hu-n megjelent közleményben felidézték: az autópálya 102-es kilométerénél, eddig tisztázatlan körülmények között történt a baleset, amelynek az első adatok alapján egy súlyos és hét könnyebb sérültje van.
A forgalom jelenleg zavartalan az érintett útszakaszon.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint ráfutásos baleset történt, amelyben egy murvát szállító kamion, egy kisteherautó, két kisbusz és öt kocsi ütközött össze. A tűzoltók befejezték a műszaki mentést.




Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
