Hírek
2017. Március 08. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Több gránátot találtak Lőrincinél
Több második világháborús magyar repeszromboló-gránátot találtak a tűzszerészek a Heves megyei Lőrinci külterületén, a 2130-as út mellett -
tájékoztatta a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-t. Markovics Zita elmondta, útépítés közben az ott dolgozók egy robbanótestre bukkantak, amely miatt bejelentést tettek a rendőrségen.
A tűzszerészek eddig csaknem húsz 10,5 centiméter átmérőjű magyar repeszromboló-gránátot találtak - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
