Hírek
2017. December 29. 08:46, péntek |
Helyi
Forrás: feol.hu
Tízmilliós viharkárok Polgárdiban
Kárelhárítás folyik, később tudunk csak beszélni – jelezte telefonos érdeklődésünkre csütörtökön este a város polgármestere.
Leszakadt az ég, zuhog az eső, jégeső is esett, de a katasztrófahelyzetet elsősorban a viharos erejű szél okozta – mondta el lapunk érdeklődésére Nyikos László polgármester. A távvezeték Polgárdi és Füle között két helyen is leszakadt, emiatt a kisvárosban mintegy 800-1000 háztartásban nincs áram.
Az iskola tornacsarnokának teteje súlyosan megrongálódott, a tetőelemeket több száz négyzetméteren szakította le az ítéletidő. Úgy tűnik, megsemmisült az iskola napelemrendszere, megsérült a katolikus templom kerítése, fák, zsindelyek és tetőanyagok hevernek mindenütt. A Kossuth utca egy szakaszát le is kellett zárni. A kárelhárítást a helyi és a fehérvári tűzoltóság, a városgondokság végzi.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
