Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2018. Január 04. 18:58, csütörtök | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

TÁVOZIK A BEDOBÓ - DERRICK FENNERREL SZERZŐDÉST BONTOTT AZ ALBA FEHÉRVÁR

TÁVOZIK A BEDOBÓ - DERRICK FENNERREL SZERZŐDÉST BONTOTT AZ ALBA FEHÉRVÁR

Az amerikai bedobó, Derrick Fenner távozik Székesfehérvárról, miután klubja, az Alba Fehérvár – közös megegyezéssel - felbontotta szerződését.

Derrick Fenner augusztus elején, harmadikként írta alá szerződését az Alba Fehérvárnál, az irányító Kasey Hill és a center, Chris Horton után. Fenner kéthetes próbajátékra érkezett, majd annak lejárta után garantált szerződést kapott a bajnok és kupagyőztes csapatnál. A 198 cm magas, 93 kg súlyú sportoló rendszeresen lehetőséghez jutott az Alba Fehérvárban, ám a tavalyi szezonban kulcsembernek számító Alhaji Mohammed visszatérése után háttérbe szorult. Az Alba - közös megegyezéssel – szerződést bontott a 24 éves D.J. Fennerrel.

„Hasznos játékos, valamint jó csapatember, azonban nem illett abba a szerkezetbe, amit mi játszani szeretnénk, ezért a szerződés felbontása mellett döntöttünk. Közös megegyezéssel váltunk el, sok sikert kívánunk további pályafutásához!” – közölte az Alba Fehérvár ügyvezetője, Simon Balázs.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 11. 06:00, szombat | Sport

Magyar-örmény - Rossi még egy támadó posztról nem döntött

Marco Rossi szövetségi kapitány még egy támadó pozícióról nem döntött a magyar labdarúgó-válogatott összeállításával kapcsolatban a szombati, örmények elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés előtt.

2025. Október 10. 07:30, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve nyert a Kielce ellen

A Veszprém házigazdaként 35-33-ra legyőzte a lengyel Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, csütörtökön.

2025. Október 09. 07:34, csütörtök | Sport

A Pro Recco legyőzésével újra a Ferencvárosé a trófea

2025. Október 08. 07:45, szerda | Sport

Magyar-örmény - Tóth Balázs: ha a vb-ről álmodozunk, akkor nyernünk kell szombaton

Tóth Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint ha a csapat a világbajnoki szereplésről álmodozik, elengedhetetlen, hogy szombaton hazai pályán legyőzze az örmény együttest.