Hírek
2020. Augusztus 09. 13:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok
Szülő nőnek segítettek a rendőrök
A XV. kerületi járőrök egy szülő nőt vittek kórházba.
Egy állampolgár intette le a rendőröket augusztus 7-én délután a XV. kerületi Nyírpalota utcában, mert egy ismerősénél megindult a szülés, és az állapotos nő férje nem jutott még haza, hogy bevigye feleségét a kórházba. A gépjárművel szolgálatot ellátó Jakab István Ádám r. főtörzsőrmester és Galambos Laura r. törzsőrmester felvette a kapcsolatot a mentőszolgálat munkatársaival, azonban a 25 éves asszony szülési fájdalmai annyira felerősödtek, hogy a két egyenruhás úgy döntött, hogy a szolgálati autóval haladéktalanul kórházba viszi a vajúdó nőt.
A fiatalasszonyt kórházba vitték, és átadták az orvosoknak - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
