Hírek
2017. Szeptember 05. 18:19, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton lesz Makk Károly temetése
Szombaton 11 órakor lesz Makk Károly Kossuth-díjas filmrendező, a nemzet művésze temetése Budapesten, a Fiumei Úti Sírkert Nemzeti Emlékhely 41-es parcellájában - közölte kedden a Nemzeti Örökség Intézete az MTI-vel.
Makk Károlyt az Emberi Erőforrások Minisztériuma és Budapest Főváros Önkormányzata saját halottjának tekinti.
A közlemény kitér arra, hogy a gyászolók a család kérésére egy szál vörös rózsával róják le kegyeletüket. A család külön kérése, hogy az esetlegesen koszorúra szánt összeget a Palam et Publice - Nyilvánosan Alapítvány számára utalják át - olvasható a közleményben.
Makk Károly életének 92. évében hunyt el augusztus 30-án.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
