Hírek
2019. Február 23. 10:27, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezés miatt vittek kórházba két embert Debrecenben

Szén-monoxid belélegzése miatt lett rosszul két ember péntek este Debrecen józsai városrészében - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint késő este lettek rosszul otthonukban, és telefonon kértek segítséget.
A helyszínre érkező hivatásos tűzoltók légzőkészülék használata mellett mentették ki a két sérültet, akiket a mentők kórházba vittek.
A tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a házban - jelezte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően