Városlista
2026. július 24, péntek - Kinga, Kincső

Hírek

2021. Március 16. 08:24, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Szén-monoxid-mérgezés miatt meghalt egy férfi Hajdúszoboszlón

Szén-monoxid-mérgezés miatt meghalt egy férfi Hajdúszoboszlón

Vélhetően szén-monoxid-mérgezés miatt meghalt egy férfi Hajdúszoboszlón hétfőn - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Papp-Kunkli Nóra jelezte: hétfő délután a Radó utcába riasztották a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltókat, szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt. A ház fürdőszobájában egy férfi rosszul lett, már nem lehetett rajta segíteni.

A fürdőszobában egy nyílt égésterű vízmelegítő működött, de szén-monoxid-érzékelő nem volt az épületben. A tűzoltók méréseket végeztek, amelyek kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a levegőben - írta a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében

2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld

A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg

A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.