Hírek
2021. Január 08. 13:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Szakértő: maximálisan biztonságos a védőoltás
Karádi István, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja maximálisan biztonságosnak tartja a koronavírus elleni védőoltást.
Karádi István pénteken az M1 csatornán ezt azzal indokolta, hogy a világon már több millió embert, Magyarországon pedig több mint húszezer egészségügyi dolgozót beoltottak az új típusú vakcinával, és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy csak minimális mellékhatások jelentkeznek.
A járvány harmadik hullámát a vakcinával lehet elkerülni, ezért mindenkinek azt javasolja, hogy oltassa be magát - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 01. 07:23, hétfő | Belföld
Borult, párás, de enyhe idő várható december első hetében
2025. November 30. 08:57, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 48. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 30. 08:56, vasárnap | Belföld
Lemondásra szólította fel a Nyíregyházi Állatpark igazgatóját a Fidesz, mivel ő lesz a Tisza jelöltje
A Fidesz nyíregyházi szervezete lemondásra szólította fel Gajdos Lászlót, a Nyíregyházi Állatpark vezetőjét, aki a Tisza Párt képviselőjelöltje lett – közölte a szervezet szombaton az MTI-vel.
