Városlista
2025. november 27, csütörtök - Virgil

Hírek

2012. Január 03. 08:25, kedd | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

A női teniszezők világranglistájának korábbi vezetője, Serena Williams bevallotta, hogy tulajdonképpen nem szeret sportolni.

A brisbane-i tornán szereplő 30 éves amerikai játékos, aki tavaly hosszú ideig sérült volt, azt mondta: soha nem értette igazán, miért is lett sportoló.

„Nem szeretek edzeni, egyáltalán semmilyen fizikai munkát nem szeretek” - fogalmazott, hozzátéve, hogy az olyan tevékenységekben ugyanakkor, mint az ülés vagy a vásárlás, „kitűnően teljesít”.

A fiatalabb Williams-testvér ezzel együtt elismerte, hogy sport nélkül nem tudná elképzelni az életét.

A 13-szoros Grand Slam-győztes játékos jelenleg a 12. helyen áll a világranglistán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja

Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.

2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport

Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás

Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.

2025. November 26. 07:44, szerda | Sport

MLSZ - Rossi marad

A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

2025. November 25. 17:29, kedd | Sport

Irány Bahrain

Körkérdés gokartpilótákhoz a 2025-ös RMCGF előtt