Hírek
2017. Április 14. 19:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Roncsderbin történt baleset Mórahalmon

Roncsderbin történt baleset pénteken Mórahalmon, egy versenyző járművével felborult, a sérültet a tűzoltóknak kellett kiszabadítaniuk - tájékoztatta a Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Molnár Krisztina elmondta, a nézők előtt zajló roncsderbifutamon az egyik versenyző járművével felborult.
A helyszínre érkező ruzsai hivatásos és a mórahalmi önkéntes tűzoltók roncsvágó segítségével szabadították ki a beszorult sofőrt, majd kiemelték és átadták a mentőknek. Az első helyszíni információk szerint a versenyző súlyosan megsérült - közölte a főhadnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően