Városlista
2025. november 26, szerda - Virág

Hírek

2017. Augusztus 03. 11:28, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Rendőrnek adta ki magát egy rabló Miskolcon

Rendőrnek adta ki magát egy rabló Miskolcon

A rendőrök fél órán belül elfogták azt a támadót, aki Miskolcon magát rendőrnek kiadva rátámadt egy férfira, és telefonját erőszakkal elvette

- közölte Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön. A tájékoztatás szerint a 32 éves miskolci lakos egy 56 éves férfira támadt rá, egy igazolványt felmutatva rendőrnek adta ki magát, majd a sértett értékeit annak zsebéből a földre dobálta, és erőszakkal elvette a telefonját.

A sértett nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett a támadás következtében.

A rendőrség rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást, és kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását.

A rendőrség felhívja a lakosság figyelmét, hogy a rendőrség hivatásos állományú tagját egyenruhája, illetve fényképes szolgálati igazolványa, valamint öt számot tartalmazó szolgálati jelvénye igazolja - tette hozzá Dobi Tamás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld

Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát

Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát

2025. November 26. 07:30, szerda | Belföld

Magyar Péter: a Magyar Nemzeti Bank kimondta, hogy sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követtem el

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) kimondta, hogy a Tisza Párt elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el