Hírek
2021. Szeptember 03. 11:04, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Őrizetbe vettek egy pedofil ragadozót - VIDEÓ
A ceglédi rendőrök kezdeményezték annak a 32 éves férfinek a letartóztatását, aki kiskorúakat ábrázoló pornográf képeket, videókat gyűjtögetett és osztott tovább.
Az albertirsai férfi 2021 májusában kezdett gyereklányok súlyosan szeméremsértő képei és videói utáni kutatásba. Az interneten talált, mobiltelefonjára vagy laptopjára letöltött pornográf anyagokat aztán nem csak a maga szórakoztatására használta, hanem egy mobiltelefonos alkalmazás segítségével másokkal is megosztotta. Volt, hogy egyszerre hat, kivétel nélkül gyermekpornográf tartalmú videót szerzett meg, amelyek szereplői között nemhogy 18, de 14 év alatti kislány is volt – közölte a rendőrség.
A ceglédi nyomozók 2021. augusztus 31-én lepték meg otthonában, ahol számítástechnikai eszközöket – laptopot, mobiltelefonokat, DVD lemezeket, pendrive-okat és egyéb adathordozókat foglaltak le. A 32 éves, egyedülálló férfit elfogták, előállították, kihallgatásán beismerő vallomást tett.
A Ceglédi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya gyermekpornográfia bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást az őrizetbe vett férfi ellen, egyben kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld
Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.
2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld
Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni
