Hírek
2017. November 08. 05:02, szerda |
Sport
Forrás: mti
Nikolics lett a Chicago Fire legértékesebb játékosa
Nikolics Nemanját választotta legértékesebb játékosának (MVP) az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Chicago Fire.
A klub honlapjának beszámolója szerint a magyar válogatott csatár a keret tagjai közül egyedüliként csapata mind a 34 mérkőzésén pályára lépett a bajnokság alapszakaszában, s ezeken 24 gólt szerzett, amivel ő lett az MLS gólkirálya.
Találatai mellett Nikolics négy gólpasszt is kiosztott, s van esélye arra, hogy ő legyen a liga legjobb újonca, vagy legértékesebb játékosa. Előbbi díj nyertesét november 20-án, utóbbit december 4-én hirdetik ki.
A Chicago a rájátszás első körében búcsúzott a bajnokságban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 07:55, péntek | Sport
El-selejtező - Újvidéki győzelemmel kezdett a Ferencváros
Az idén nyolcaddöntős Ferencváros 2-1-es győzelemmel kezdett csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a szerb Vojvodina vendégeként.
2026. Július 10. 07:54, péntek | Sport
Vb-2026 - Marokkó kiejtésével Franciaország sorozatban harmadszor elődöntős
A francia válogatott 2-0-ra legyőzte a legutóbb negyedik marokkói csapatot csütörtökön a labdarúgó-világbajnokság bostoni negyeddöntőjében.
2026. Július 08. 07:36, szerda | Sport
Labdarúgó BL-selejtező: Egygólos hátrányban várja a hazai visszavágót az ETO FC
A győri ETO FC a 92. percben kapott góllal 1-0-ra alulmaradt az izlandi Vikingur Reykjavík vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első körének első mérkőzésén kedden. A visszavágót jövő kedden rendezik.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Sport
Vb-2026 - Nyolcaddöntő: Spanyolország-Portugália 1-0
A regnáló Európa-bajnok spanyol válogatott 1-0-ra legyőzte a portugál csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság dallasi nyolcaddöntőjében.
