Városlista
2026. július 10, péntek - Amália

Hírek

2011. Október 21. 14:53, péntek | Bulvár
Forrás: STOP

Munkát kapott a börtönben Stohl András

Munkát kapott a börtönben Stohl András

A Kozma utcában raboskodó Stohl András ma áll be dolgozni a börtön falain belül lévő munkahelyen. Ügyvédje tegnap járt másodszor a színész-műsorvezetőnél, akivel a népszámlálási kérdőív kitöltését is elintézte.

- András mától elkezdi a munkát. Raktárba lesz beosztva, de hogy ott konkrétan milyen munkát kell végeznie, azt csak ma tudja meg. Szívesen végzi majd a feladatát, mert nehezen telt számára egyedül az idő munka nélkül az egyszemélyes cellában. Mivel munkába áll, a cellája is megváltozik, mert a dolgozó rabok a börtön másik részében kapnak helyet. Nagy valószínűséggel tehát költözni fog, és vélhetően több személyes zárkában kap helyet - tudta meg az Új Ász dr. Ruttner Györgytől, aki hozzátette: Stohlnak nincsenek félelmei amiatt, ha másokkal kell osztoznia egy cellán.

- Senki sem bántja a börtönben, mindenki kedves vele. Sőt, katona is volt, ahol egy körletben húsznál többen is együtt aludtak. Semmi problémája nem lesz ezzel - tette hozzá a színész ügyvédje.

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár

Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő

Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban

2026. Július 09. 15:00, csütörtök | Bulvár

Jövőre Esztergomba költözik az EFOTT

Jövőre Esztergomba költözik az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT), a szerdán megkezdődött és vasárnapig tartó jubileumi 50. fesztivál az utolsó, amelyet a Velencei-tó partján tartanak.

2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár

Személyi változás a Nemzeti Sport élén

A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét