Hírek
2018. November 11. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Mozgáskorlátozottat rabolt ki egy 13 éves
Az érdi rendőrök gyanúja szerint egy mozgáskorlátozott férfit rabolt ki a 13 éves fiú kedden délután.
Elrendelte letartóztatását a Budakörnyéki Járásbíróság annak a 13 éves gyanúsítottnak, aki ellen az Érdi Rendőrkapitányságon indult eljárás rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Az érdi fiút azért fogták el majd vették őrizetbe az érdi nyomozók, mert a rendelkezésre álló adatok szerint november 6-án délután Érd egyik utcájában megtámadta a kerekesszékkel közlekedő mozgássérült sértettet, akit bántalmazott és elvette készpénzét.
A gyanúsított ellen a további eljárást az Érdi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
