Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2022. Február 10. 07:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Másfél évvel ezelőtti gyilkosság gyanúsítottjait fogták el Baranyában

Másfél évvel ezelőtti gyilkosság gyanúsítottjait fogták el Baranyában

Két férfit őrizetbe vettek kedd reggel, mert a gyanú szerint Bár községben megöltek egy férfit 2020 nyarán - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.

A megalapozott gyanú szerint a két férfi "rátelepedett" a baranyai kisközségben lakó sértettre, hogy megszerezze a vagyonát, majd megölje őt. Az eddigi adatok szerint 2020. augusztus 10-én a hajnali órákban gyilkolták meg áldozatukat, majd tüzet gyújtottak a férfi lakrészében, hogy eltüntessék a nyomokat - írták.

A 49 éves és az 51 éves férfi már korábban a rendőrök látókörébe került - tették hozzá -, és hónapokig tartó, minden részletre kiterjedő nyomozással szereztek elegendő bizonyítékot ellenük.

A rendőrség közölte: sajtótájékoztatón fognak beszámolni az ügy további részleteiről.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld

Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is

Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése

Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően