Hírek
2017. Szeptember 03. 04:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Magyar vitorlás nyerte az Asso99 Európa-bajnokságot

Egy magyar vitorlás, a Peecasso nyerte az Asso99 hajóosztály Európa-bajnokságát a Garda-tavon.
A nem olimpiai hajóosztály hivatalos magyar honlapjának vasárnapi beszámolója szerint az utolsó versenynapon a komoly, 25 csomó feletti szél miatt a tervezett három futam helyett csak kettőt tudtak megtartani.
A zárónapi eredmények nem befolyásolták a Peecasso első helyezését, így a végig élen álló Nyári Zsolt, Petrányi Zoltán, Szaplonczay Péter, Sándor Zsolt, Farkas Bence, Brencsán Dávid alkotta magyar egység megnyerte a kontinensviadalt.
A Detre Szabolcs vezette Equilor az ötödik, Kovács János Balázs hajója, a Picabo pedig a kilencedik helyen zárt a 17 hajót felvonultató viadalon.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően