Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2011. Augusztus 06. 07:25, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Legalább négymilliárdot kell fizetniük, ha be akarnak lépni

Legalább négymilliárdot kell fizetniük, ha be akarnak lépni

Legkevesebb négymilliárd forintért léphet be egy negyedik mobilszolgáltató a hazai piacra.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság ekkora kikiáltási áron indítja meg az újabb szereplő számára félretett frekvenciablokk árverését.

 

Az értékesítés célja, hogy egyre több fogyasztó számára legyenek elérhetők a nagyobb sebességű, szélessávú mobilszolgáltatások. A hivatal szerint a szolgáltatás választékbővülésével az előfizetői díjak is csökkenhetnek. A licit eredményhirdetése november 22-én lesz. (pr)

hírTV

Címkék: mobil

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld

Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is

Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre

2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld

Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése

Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően