Hírek
2017. November 05. 11:05, vasárnap |
Sport
Forrás: szekesfehervar.hu
LAZOVICS DUPLÁJÁVAL MAGABIZTOSAN GYŐZÖTT A VIDEOTON

Már az első félidőben eldöntötte a Mezőkövesd elleni mérkőzés sorsát a Videoton. A szünetben már 3-0-ra vezetett a fehérvári alakulat Felcsúton.
Videoton FC – Mezőkövesd 4-0 (3-0)
Ismét korán szerzett vezetést a Videoton, sőt, megint hamar kétgólos előnybe került, mint egy hete Újpesten. Marko Nikolics együttese ezúttal azonban nem adta ki a kezéből a győzelmet, magabiztosan verte a Kuttor Attila dirigálta Mezőkövesdet. A hetedik percben Lazovics védhetetlen szabadrúgás góljával szerezte meg a vezetést a Vidi, majd kilenc perccel később egy remek akció végén Henty is bevette Tujvel kapuját. De még a szünet előtt meglőtte a harmadikat a fehérvári gárda, harminchatodik percben Lazovics nagyszerű passzát Scsepovics váltotta gólra. A hatvanhatodik percben egy mezőkövesdi szabadrúgás után Pátkai ollózta ki a labdát, amivel Géresi indult meg, és vihette rá a labdát a rendezetlen vendégvédelemre, majd Scsepovicshoz passzolt, aki ragyogóan tálalt a középen érkező Lazovics elé, a szerb támadó pedig nem hibázott, és meglőtte a negyediket! A Videoton könnyedén verte tehát 4-0-ra a Mezőkövesdet, és megerősítette pozícióját a táblázaton.
Videoton FC – Mezőkövesd 4-0 (3-0)
Gólszerzők: Lazovics (2), Henty, Scsepovics.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 24. 10:48, kedd | Sport
Törött újjal is a dobogón a Mitropa Ralin!
Juhász Csabi Velezdi Eszterrel és egy Mitsubishi EVO IX.-el vágott neki a számukra kalandos 58. Mecsek Rallynak.
2025. Június 24. 10:45, kedd | Sport
Kronome Ákos: Jó csata alakult ki Matics Misiékkel, amit meg is nyertünk!
Élménybeszámoló Ákostól a Skoda pilótájától az 58. Mecsek Ralis kategóriagyőzelem után.
2025. Június 24. 07:29, kedd | Sport
A Föld második legmagasabb csúcsára indul Varga Csaba
A 8611 méter magas K2-re indul hétfőn Varga Csaba Nagyváradon élő hegymászó - közölte az expedíció kommunikációs partnere, az MTVA Hazajáró című műsora a Facebook oldalán.
2025. Június 21. 09:14, szombat | Sport
Premier League - Wirtz aláírt a Liverpoolhoz
Florian Wirtzet, a Bayer Leverkusen német válogatott labdarúgóját rekordot jelentő összegért szerződtette az angol bajnok Liverpool csapata.