Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2020. Szeptember 18. 05:11, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kissé hűvösebb, de napsütéses idő várható a hétvégén

Kissé hűvösebb, de napsütéses idő várható a hétvégén

Az elmúlt napokhoz képest néhol akár 10, másutt pár fokkal hűvösebb, de napsütéses idő várható a hétvégén - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken a középső és nyugati tájakon is csökken a felhőzet, a déli óráktól mindenütt sok napsütésre lehet számítani. A Dunántúlon és a keleti területeken viszont többfelé megerősödik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 9-15, a legmagasabb hőmérséklet 19-25 Celsius-fok között alakul.

Szombaton és vasárnap napos idő várható, csapadék nélkül. Csak helyenként élénkülhet meg a szél. A minimumhőmérséklet szombaton 4-11, vasárnap 6-12 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton 21-25, vasárnap 22-27 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség