Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2017. Szeptember 25. 07:34, hétfő | Helyi sport
Forrás: szekesfehervar.hu

Két góllal kapott ki a Fehérvár AV19 Innsbruckban

Két góllal kapott ki a Fehérvár AV19 Innsbruckban

Bár rögtön az elején megszerezte a vezetést Innsbruckban a Fehérvár AV19, mégsem jött össze a pontszerzés, a hazaiak 4-2-re győztek. A Volán öt meccs után öt ponttal áll az EBEL tizedik helyén.

A hétvége első mérkőzésén Innsbruckban lépett pályára a Fehérvár AV19. Benoit Laporte együttese nagyom hamar, már a második percben megszerezte a vezetést, Erdély Csanád vette be a Cápák kapuját. A kilencedik percben Clark egyenlített Wahl átadása után. A második harmad közepén Teschauer gólja után pedig már előnyben volt az Innsbruck, a 43. percben Clark második találatát követően pedig már kettő volt közte.

Tizenhárom perccel a vége előtt Erdély is meglőtte saját maga második gólját, és ugyan felcsillant a remény a fehérvári pontszerzésre, a végén jött Lammers és beállította a 4-2-es végeredményt. Vasárnap este Bolzanóban folytatja a Fehérvár AV19.

Innsbruck – Fehérvár AV19 4-2 (1-1, 1-0, 2-1)
Gólszerzők: Clark (2), Teschauer, Lammers, illetve Erdély (2).

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt

Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását

2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app

Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld

Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját

Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.

2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld

Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula

Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.