Hírek
2013. Július 28. 15:33, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Késnek a vonatok a Balatonnál
Gázolás, illetve műszaki hibás mozdony miatt hosszabb menetidővel közlekednek a vonatok vasárnap délután a Balaton északi és déli partján.
Miklós Éva tájékoztatása szerint Alsóőrs és Balatonfüred között egy ismeretlen a Budapest felől érkező gyorsvonat elé lépett. A helyszínelés végéig - várhatóan 16.30-ig - az említett szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok. A MÁV vonatinformációs térképe szerint nem sokkal 15 óra után 8-10 perces késéssel közlekedett négy szerelvény a Balaton északi partján.
A déli parton, Balatonszemes és Balatonszárszó között egy műszaki hibás mozdony nehezítette a közlekedést. Bár a műszaki mentés már befejeződött, a vonatfordulók miatt a késő délutáni órákig 15-20 perces késések még előfordulhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
