Hírek
2024. Június 01. 20:03, szombat |
Sport
Forrás: Forrás: Hajósi Miklós
Jó érzéssel jövünk mindig a Miskolc környéki pályákra

Nagy Matyi az elmúlt hétvégén Öccsével Tomival, a jobb1-ben a II. Diósgyőr Ralin vett részt.
Nagy Mátyás - Nagy Tamás
II. Diósgyőr Rally
2024.05.24-26.
BMW 346L
Freestyle Racing SE
Matyit kaptam mikrofonvégre:
A nyitónapon a gépátvételt követően a rajtceremónián vettetek részt. Mit szóltok a kilátogató a sok nézőhöz?
- Jó dolog a versenyzés, de még jobb, ha nézők előtt történik. Miskolcon látszik, hogy szeretik az autóversenyt. A sok hozzáértő ember előtt versenyezni, még hozzáad az élményhez.
12 gyors várt rátok, amelyek mindegyike tradicionális volt. Melyeket és miért vártátok a legjobban?
- Nekem Magyarországon Mályinka, és a Cered a favorit. De a sátrai száguldás is közel áll hozzám. Bükkszentkeresztet egyenesen imádom. Jó érzéssel jövünk mindig a Miskolc környéki pályákra.
Tapasztalatszerzés miként sikerült a BMW-vel? Kipróbáltatok-e különböző gumikat és beállításokat?
- Egy újfajta lengéscsillapítót próbáltunk ki, ami mondhatom nagyon jól sikerült. A régi jó bevált gumi márkát használtuk, szerencsére azt se okozott csalódást.
A vasárnapi Borsodbóta - Sáta szakaszon technikai gondotok volt, ami miatt fel kellett adnotok a versenyt. Mi is történt?
- Az előzetes tervek szerint is a vasárnapi napot szerettük volna megnyomni. Ráadásul iparkodni kellett, hogy meg tudjuk őrizni a második helyünket. Sajnos a rajtnál eltört a difi felfüggesztőnk, ezután egy visszafordulóba befeszült a jobboldali féltengelyünk és eltört. Nem vagyunk elkeseredve, mert a részeredményeink jók voltak. A következő versenyre stabilabb lesz az autónk, és valamivel gyorsabb is.
Legközelebb hol találkozhatunk veletek?
- Pécsre leadtuk a nevezésünket, valószínűleg elkészülnek a fejlesztések is a kocsihoz!
Partnereink: Kovi Vödör Kft., Magister 08 Vagyonkezelő Kft., Lekri Plusz Kft., Lekri Group Kft., Lekri Partner Kft., All-t rent Kft., Cleanroomtech Kft., Lominor Kft., Clean and Bau Kft., Clean and car Kft., Biofonte Car-log Kft., Hud-Hor Trans Kft., Hudráné Horváth Adrien E.V., Hidi Clean Security Kft., Bigép Kft., Hírös Tálent Kft., Híröstech Kft., Grünkon Kft.
Fotó: Hajóka SportFotó
- Hajósi Miklós -
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Sport
Magyar-örmény - Rossi még egy támadó posztról nem döntött
Marco Rossi szövetségi kapitány még egy támadó pozícióról nem döntött a magyar labdarúgó-válogatott összeállításával kapcsolatban a szombati, örmények elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés előtt.
2025. Október 10. 07:30, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve nyert a Kielce ellen
A Veszprém házigazdaként 35-33-ra legyőzte a lengyel Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, csütörtökön.
2025. Október 09. 07:34, csütörtök | Sport
A Pro Recco legyőzésével újra a Ferencvárosé a trófea
2025. Október 08. 07:45, szerda | Sport
Magyar-örmény - Tóth Balázs: ha a vb-ről álmodozunk, akkor nyernünk kell szombaton
Tóth Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint ha a csapat a világbajnoki szereplésről álmodozik, elengedhetetlen, hogy szombaton hazai pályán legyőzze az örmény együttest.