Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2011. Augusztus 04. 07:45, csütörtök | Sport
Forrás: HírTV

Új kapus a Fradiban

Új kapus a Fradiban

Végh Zoltán 1 éves szerződést kötött a Ferencvárossal. A válogatott kapus az NB I-es csapat kapusa lesz, valamint segíti az utánpótlásedzők munkáját is.

- A szezon után úgy tűnt, hogy befejezem az aktív labdarúgást - kezdte Végh Zoltán. - Dragóner Attila, akivel nagyon jó a kapcsolatom, megkérdezte, hogy lenne-e kedvem a Ferencváros utánpótlásában dolgozni, aztán Prukner László szólt, hogy akár a kapuba is beállhatok, mivel jelenleg kevés kapussal rendelkezik a Fradi. Természetesen azonnal igennel válaszoltam és most itt vagyok. Mivel a nyári felkészülés kimaradt, ezért nem vagyok 100 százalékos állapotban, kell pár hét mire utolérem magam.

Végh Zoltán pályafutása Veszprémben kezdődött, majd az NB I-ben védett a Győrben, a BVSC-ben, a Vasasban, a Videotonban és az MTK-ban is. A válogatottban 25 alkalommal szerepelt.

(ftc.hu)

Címkék: labdarúgás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr

A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.

2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport

Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen

A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.

2026. Január 05. 06:56, hétfő | Sport

Varga Barnabás vasárnap megérkezett az AEK Athénhoz

Varga Barnabás válogatott labdarúgó vasárnap este megérkezett Görögországba az AEK Athén csapatához.

2026. Január 04. 09:25, vasárnap | Sport

Darts-vb - Littler megvédte a címét

A címvédő angol Luke Littler nyerte a Londonban rendezett darts-világbajnokságot, mivel a szombati döntőben 7-1-re legyőzte a holland Gian van Veent.