Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2020. Február 03. 07:57, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Ismét megdőlt a napi melegrekord

Ismét megdőlt a napi melegrekord

Az előzetes adatok alapján vasárnap is megdőlt a napi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap este a Facebook-oldalán.

Azt írták, a február 2.-i rekord tavalyi volt, akkor Főnyeden 18,1 Celsius-fok volt.

Ennél egy tizedfokkal volt melegebb vasárnap, Drávaszabolcson 18,2 fokig melegedett fel a levegő délutánra - közölték.

Pénteken, január utolsó napján is megdőlt a napi melegrekord. Akkor, a legmelegebb órában Drávaszabolcsban 16,7 mértek.

A legfrissebb előrejelzés szerint a jövő héten ismét lehűl az idő. Többfelé maximum plusz 1 fokig emelkedik csak a hőmérséklet, a hét második felében akár mínusz 8 fok is lehet.

Címkék: meleg, melegrekord, tél

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld

Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak

Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős

2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld

Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás

A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.

2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld

Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának

Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának