Városlista
2025. június 27, péntek - László

Hírek

2023. Január 23. 14:46, hétfő | Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu

Iskolanyitogató foglalkozások három székesfehérvári helyszínen

Iskolanyitogató foglalkozások három székesfehérvári helyszínen

Január utolsó hetében három helyszínen, a Kossuth Lajos és a Széna Téri Általános Iskolában, valamint a Vasvári Bory Jenő Tagiskolájában tartanak iskolanyitogató foglalkozásokat.

A leendő elsősöket játékos programokkal, a szülőket hasznos információkkal várják.

Január 25-én, szerdán 9 órakor a Vasvári Pál Általános Iskola Bory Jenő Tagiskolájában módszertani bemutatóval várják azokat a szülőket, akik a gyermekeiket az oktatási intézmény 2023 szeptemberében induló első osztályaiba szeretnék íratni. Az érdeklődők 9 órától a Meixner-féle módszert ismerhetik meg Oszlánczi Adrienn és Baloghné Könczöl Krisztina tanítók bemutató óráján.

A Kossuth Lajos Általános Iskolában a leendő elsősöket várják farsangi foglalkozásra szintén ezen a napon, január 25-én délután. A szülők a 16.30 órakor kezdődő módszertani tájékoztatón megismerhetik a következő tanév három várható elsős tanítóját.

Január 26-án, csütörtökön a Széna Téri Általános Iskolában Mekk Elek várja mesés foglalkozásra az iskolába készülő, nagycsoportos óvodásokat. Amíg a gyerekek játszanak, addig a szülők betekinthetnek az iskola kulisszái mögé.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld

Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség

2025. Június 27. 07:24, péntek | Életmód

Palkovics László: hamarosan elkészül Magyarország megújított MI-stratégiája

A Nemzetgazdasági Minisztériumtól (NGM) hamarosan a kormány elé kerülhet Magyarország megújított Mesterséges Intelligencia Stratégiája

2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld

Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére

Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.

2025. Június 27. 07:22, péntek | Bulvár

Axiom-4 - A küldetés tagjai csatlakoztak a Nemzetközi Űrállomás legénységéhez

A Dragon űrhajó sikeres dokkolása után mintegy 2 órával, magyar idő szerint 14 óra 23 perckor az Axiom-4 küldetés tagjai, köztük Kapu Tibor magyar űrhajós csatlakozott a Nemzetközi Űrállomás személyzetéhez (ISS).