Hírek
2017. Augusztus 28. 06:47, hétfő |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Hiperkarma koncerttel nyílik meg a Petőfi Kultúrtanszék szeptember 15-én
Szeptemberben egyetemi klubként nyit újra az egykori Petőfi Mozi 130 millió forintból felújított épülete.
Jellege megmaradt, azonban a padlásból egy belvárosi tetőteraszt alakítottak ki, ami igazi különlegessége lesz az új helynek. A szeptember 15-i nyitóbulin a Hiperkarma lép fel.
A Petőfi Mozi tetején egy egyedülálló belvárosi kilátással bíró tetőteraszt alakítottak ki. Megújult a tetőszerkezet, kicserélték a nyílászárókat és a teljes energetikai korszerűsítése is megtörtént az épületnek.

A Petőfi Kultúrtanszék egyetemi klubként működik majd, a nyitóbulit szeptember 15-én pénteken 20 órától rendezik meg. A klubavató koncerten a Hiperkarma lép fel. Szeptember 16-án a Maszkura és a Tücsökraj, szeptember 22-én Copy Con, szeptember 28-án pedig Harcsa Veronika és Gyémánt Bálint koncertezik a klubban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
2026. Április 12. 08:12, vasárnap | Életmód
Csaknem háromszázezren látták eddig a Magyar menyegzőt
Összesen csaknem háromszázezer nézőt vonzott eddig a Káel Csaba Magyar menyegző című filmje, amelyet Magyarországon több mint kétszázezren, a határon túl pedig kilencvenezren láttak eddig.
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
