Hírek
2017. Január 14. 10:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Havasak, hókásásak a főutak, korlátozták a teherautó-forgalmat

A Magyar Közút információs szolgálata szerint a havazásban érintett területeken, illetve a Dunántúl déli részén havasak, letaposott havasak, hókásásak,
illetve latyakosak a főutak, a teherjárművek forgalmát több főúton is korlátozták.
Az Útinform szombati tájékoztatása szerint a gyorsforgalmi utak általában sónedvesek, az M3-as autópálya káli szakaszán hókásás, az emődi szakaszon havas a burkolat.
Több helyen korlátozás van érvényében az utakon. Fejér megyében Bicske és Zsámbék között, Pest megyében a 102-es főúton az M1-es autópályától Pilisjászfalun a 10-es főútig, a 8102-es jelű úton az 1-es főúttól Budakalászig nem közlekedhetnek a 7,5 tonnánál nehezebb teherjárművek, a magyar-horvát határon már csak Barcsnál korlátozzák ezen járművek kilépő forgalmát.
A fővárosban a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közlése szerint a főutak burkolata vizes, de a mellékutcákban és a magasabban fekvő területeken jeges, síkos szakaszok is vannak, a BKK járatai menetrend szerint közlekednek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően