Hírek
2016. December 27. 08:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Hatan haltak meg az utakon – sok volt a baleset karácsonykor
Hatan haltak meg közúti balesetben a karácsonyi hosszú hétvégén; a négy nap alatt több mint 30 embert állítottak elő ittas vezetés miatt - közölte a rendőrség kedd reggel az MTI-vel.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint az elmúlt 96 órában a rendőrök 147 sérüléssel végződött közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A halálos balesetek mellett 36 súlyos, 106 pedig könnyű sérüléssel végződött.
Az elmúlt négy napban 546 embert állítottak elő a rendőrök: közülük 249 embert bűncselekmény elkövetésének gyanúja, további 32 embert ittas vezetés gyanúja miatt - írta az ORFK.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld
Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI
A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Felhős, csapadékos idővel indul a hét
Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Szaúd-Arábiában folytat megbeszéléseket Kövér László
A Súra Tanács elnökének meghívására Szaúd-Arábiában folytat megbeszéléseket Kövér László, az Országgyűlés elnöke - tájékoztatta az Országgyűlés Sajtóirodája vasárnap az MTI-t.
