Hírek
2021. Április 29. 07:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Három embert kórházba vittek szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt Budapesten
Három embert kórházba vittek szén-monoxid-mérgezés gyanújával Budapesten - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szerda este az MTI-t.
Azt írták, hogy a főváros XXIII. kerületébe, egy Vízisport utcai lakóházhoz riasztották a tűzoltókat, mert hárman rosszul lettek. Az ingatlanban méréseket végeztek, és kimutatták a mérgező gázt a levegőben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
