Városlista
2025. október 11, szombat - Brigitta

Hírek

2012. Március 12. 14:23, hétfő | Bulvár
Forrás: Story Online

Halállal és betegséggel fizettek a sikerért

Halállal és betegséggel fizettek a sikerért

Robin Gibb, a Bee Gees énekese úgy véli, hogy testvérei halála és saját rákbetegsége volt az ára annak, hogy sztárok lettek. A zenész ugyanakkor elmondta: mindenért keményen megdolgoztak.

A Bee Gees énekesét, Robin Gibbet és családját rengeteg tragédia érte: 1988-ban legkisebb testvérét, Andyt, majd 2003-ban másik fivérét, Maurice-t is elragadta a halál, a közelmúltban pedig a saját életéért kellett küzdenie, miután rákbetegséget diagnosztizáltak nála. Az elmúlt másfél év jelentős részét kórházban töltő sztár úgy véli, hogy a rengeteg csapás és megpróbáltatás a zenevilágban aratott hatalmas sikereik miatt sújtotta őket, bár azt is hozzátette, hogy ettől még megérdemelték a hírnevet.

"Néha elgondolkozom rajta, hogy a családomat érő tragédiákkal, Andy és Maurice halálával, illetve a saját problémáimmal fizetjük meg annak az árát, hogy híresek és gazdagok lettünk - árulta el az énekes. - Ugyanakkor el kell mondanom, hogy nagyon keményen megdolgoztunk mindenért, amit elértünk."

Robin Gibb azt is hozzáfűzte, hogy egyszer sem volt annyira súlyos az állapota az elmúlt időszakban, mint azt híresztelték. "Soha nem álltam a halál torkában - jelentette ki a sztár. - Ugyanakkor a testvéreim korai halála és ez a betegség világossá tette számomra, hogy nem halogathatja az ember a dolgokat. Most már tudom, hogy az idő nagyon értékes, és nem lehet berakni a bankba. Úgyhogy igyekszem minden egyes hátralévő másodpercemből a legtöbbet kihozni."

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár

Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm

Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.

2025. Október 10. 07:34, péntek | Bulvár

Tíz magyar étterem kapott idén Michelin-csillagot

Tíz magyar étterem kapott Michelin-csillagot a Michelin Guide francia étteremkalauz csütörtök esti budapesti díjátadóján.

2025. Október 08. 07:41, szerda | Bulvár

Szerencsejáték Zrt.: mesterséges intelligencia használatával készült hamis videó terjed a világhálón

A Szerencsejáték Zrt. nevével visszaélő, mesterséges intelligencia használatával készült, megtévesztő tartalmú videó biztatja játékra a nézőket a közösségi oldalakon

2025. Október 07. 07:38, kedd | Bulvár

A Quimby 35 évét ünnepli jövő márciusban az MVM Dome-ban

Megalakulása 35. születésnapját nagyszabású koncerttel ünnepli jövőre a Quimby. Az egyik legnépszerűbb hazai rockzenekar 2026. március 28-án az MVM Dome-ban lép fel.