Hírek
2018. Október 11. 09:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Gázszivárgás miatt kiürítettek egy érdi iskolát
Munkálatok közben megsérült egy gázvezeték az érdi Túr utcában; a baleset közelében lévő iskolát ki kellett üríteni, a tanárok mellett 200 gyereket kísértek biztonságos helyre
- mondta Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtökön az MTI-nek.
A szóvivő tájékoztatása szerint a gázszolgáltató szakemberei elkezdték a szivárgás megszüntetését.
Eközben az érdi hivatásos tűzoltók az iskola mögé kísérték a tanulókat és a tanárokat - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
