Hírek
2019. Március 07. 18:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Folytatódik a változékony idő a hétvégén is
A hétvégén is folytatódik a változékony, többfelé szeles időjárás – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Pénteken napközben helyenként, késő délutántól, estétől elszórtan, főként délen, délkeleten valószínű eső, zápor, néhol zivatar is kialakulhat. A légmozgás helyenként megerősödik. A minimumhőmérséklet általában 3-11, a maximumhőmérséklet 12 és 19 fok között várható.
Szombaton elszórtan valószínű gyenge eső, zápor. A szél megélénkül, helyenként megerősödik. A leghidegebb órákban 1 és 8, napközben 12 és 17 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap eleinte helyenként, majd délután észak felől egyre több helyen várható eső, zápor. A szél megélénkül, helyenként megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet 4-10, a legmagasabb 9-17 fok között valószínű – olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
