Hírek
2018. Április 26. 07:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Erkélyen mászott be a tűzhelyen felejtett étel miatt egy rendőr
A szomszéd lakás erkélyén keresztül jutott be és segített egy beszorult nőnek szerdán egy fővárosi rendőr.
Egy kétségbeesett fiatal lány tett bejelentést a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába csütörötkön 18 óra 12 perckor, hogy beszorult Budapesten a XVI. kerületi Kolozs közben, harmadik emeleti lakásának egyik helyiségébe, viszont a tűzhelyen hagyott egy edényt, ami füstölni kezdett.
A XVI. kerületi Rendőrkapitányság járőre, Tóth András őrmester helyszínre érkezésekor a bejárati ajtón nem tudott bemenni a lakásba, ezért a szomszéd erkélyen átmászva jutott be és segített kiszabadulni a bejelentőnek.
A mentést követően a rendőrök a lányt átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
Tanács Zoltán: a tudomány szabadsága nem azonos az ellenőrizhetetlenséggel
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
A BYD tovább erősít a stratégiai helyszínként kezelt magyar piacon
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
