Hírek
2017. Szeptember 12. 06:51, kedd |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Elkezdődött a felújítás a Sárkeresztúri, a Balatoni és a Kőrösi úton
A hónap eleji munkaterület-átadást követően most már a forgalomkorlátozással járó helyszíni munkálatok kezdődnek három területen is.
Félpályás útlezárásra kell számítani két héten át a Sárkeresztúri út, a Balatoni út, valamint a Kőrösi és utak egy szakaszán.

Egy sikeres pályázatnak köszönhetően újabb három területen kezdődtek útfelújítások Székesfehérváron. Összesen közel három kilométer hosszban zajlik a kivitelezés, a munkaterület-átadásokat szeptember elején tartották a Sárkeresztúri úton, a Balatoni úton és a Feketehegyen.

Szeptember 11-én, hétfőn már a forgalomkorlátozás mellett végezhető burkolatfelújítási munkák is megkezdődnek az alábbi útszakaszokon:
- a Szárcsa utca 27. számtól a Sárkeresztúri út 61. számig, a Sárkeresztúri út Akácfa utcai útcsatlakozásával együtt
- a Balatoni úton az Úrhidai úti körforgalomtól az elkerülő út (7-8 sz. főutak) csomópontjáig
- a Kőrösi utca és a Farkasvermi út egy szakaszán, a Sajó utcai csomóponttól a Pityer utcai csomópontig
A munkák előreláthatólag két hetet vesznek igénybe, mely alatt sebességkorlátozásokra, esetenként fél pályás útlezárásokra és az útépítő gépláncok mozgására kell számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. November 25. 09:53, kedd | PR
Fenntarthatóság: enyhülő uniós elvárások, átrendeződő vállalati fókusz
K&H fenntarthatósági index: csak a társadalmi felelősségvállalás nőtt
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
2025. November 25. 06:51, kedd | Külföld
Telefonon beszélt egymással Donald Trump és Hszi Csin-ping
Az orosz-ukrán háborúról és kétoldalú kérdésekről is egyeztetett az amerikai és a kínai elnök hétfőn telefonon - ezt Donald Trump jelentette be a megbeszélést követően.
