Hírek
2019. Szeptember 16. 20:25, hétfő |
Bulvár
Forrás: hvg.hu
Elhunyt Terry Black

71 éves korában egy müncheni kórházban halt meg Terry Black.
Elhunyt Terry Black – írta meg az AC News, majd a Blikknek az előadóművész fia is megerősítette a halálhírt.
Terry Black, akinek az eredeti neve Rácz Károly volt, egy müncheni kórházban halt meg ma délután, 71 éves korában. Három napja még egy Facebook-bejegyzésben írt sikeres szívműtétjéről. Korábban végbélrákkal kezelték, tavaly év elején még arról adott hírt, hogy úgy fest, "megmaradok".
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.