Hírek
2022. November 07. 14:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Életmentő eszközöket lopott egy férfi a nagykanizsai mentőállomásról

Életmentéshez használt eszközöket lopott el egy férfi a nagykanizsai mentőállomásról - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu-n.
Mint írták: vasárnap kora este a kerítésen átmászva jutott be a nagykanizsai mentőállomás területére az elkövető, aki az épületből körülbelül egymillió forint értékű, életmentéshez használt eszközökkel távozott.
A bejelentés után a rendőrök órákon belül azonosították a bűncselekménnyel megalapozottan gyanúsítható 34 éves nagykanizsai férfit, akinek a lakásán megtalálták az eltulajdonított felszereléseket.
A nyomozók lopás miatt indítottak büntetőeljárást a tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően
2025. Október 10. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ
Szerbia példája jól mutatja, hogy óriási problémákat okozhat, ha egy ország egyetlen kőolajvezetéktől függ, főleg, hogyha az Horvátországból érkezik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Budapesten.